GABINETY LEKARSKIE, GABINET OPTOMETRYCZNY

Specjaliści

OKULISTA

dr n. med. Magdalena Mazurek-Wolińska

Ukończyłam Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracowałam w Klinice Okulistyki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie oraz na Oddziale Okulistycznym SPS ZOZ ” Zdroje” w Szczecinie ( oddział specjalizujący się w dziedzinie okulistyki dziecięcej i leczeniu choroby zezowej).

W 2014 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych ( tytuł pracy doktorskiej  ” Zmiany w przednim odcinku oka u pacjentów z cukrzycą typu 2 w zależności od stopnia retinopatii cukrzycowej oraz wartości HbA1c “). W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Odbyłam staż zagraniczny na oddziale okulistyki Vall d’Hebron University Hospital w Barcelonie.

Moje szczególne zainteresowania obejmują zagadnienia z zakresu okulistyki dziecięcej, cukrzycową chorobę oczu, zabiegi z dziedziny okuloplastyki,  diagnostykę obrazową chorób przedniego i tylnego odcinka oka przy wykorzystaniu najnowszych metod diagnostycznych, takich jak tomografia optyczna OCT.

Prowadzę również kontrolę pacjentów po zabiegach laserowej korekcji wzroku oraz po operacji zaćmy.

Dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

 

OPTOMETRYSTA

mgr Marcin Dudek

Ukończył studia podyplomowe z zakresu optometrii na Uniwersytecie Medycznym im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wykonuje badania refrakcji z doborem okularów  (sferycznych, cylindrycznych, pryzmatycznych, progresywnych) oraz soczewek kontaktowych wraz z nauką ich aplikacji przez pacjentów.

 


Rejestracja telefoniczna:

SOCIAL:

Adres

ul. Gajowa 56/2
63-004 Tulce

Kontakt

info@visens.pl
799 045 014

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 12.00 – 18.00

Menu:

O nas
Badania
Specjaliści
Optyk
Cennik
Kontakt